Magazynier

Branża: Inne
Oferta pracy z dnia: 2018/02/14
Oferta ważna do dnia: 2018/03/17
Pracodawca: Natychmiastowo.pl - FHU JAN CIEŚLAK
Miejsce pracy: Łódź
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie
Opcje dodatkowe: Dla studentów

Sklep internetowy Natychmiastowo.pl prowadzony przez firmę FHU JAN CIEŚLAK to jeden z liderów sprzedaży e-commerce w Polsce. W swojej ofercie posiadamy topowe modele obuwia sportowego takich jak: nike, adidas, new balance, puma, reebok.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób do pracy w magazynie wysyłkowym sklepu internetowego Natychmiastowo.pl

Miejsce pracy: Łódź – Widzew

Zadania:
– przyjmowanie dostaw
– układanie towaru na półkach
– kompletacja zamówień
– praca ze skanerem (przypisywanie lokalizacji, inwentaryzacje)

Wymagania:
– pełna dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
– zapał i chęć do pracy
– dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
– mile widziane osoby uczące się zaocznie

Oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie (studenci) lub umowę o pracę
– pracę w firmie będącej jednym z liderów w swojej branży
– pracę w młodym, dynamicznym zespole
– miłą atmosferę pracy
– możliwość rozwoju

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz znajdujący się z prawej strony.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o
ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

Kontakt:
Łódź
Email: rekrutacja@adidas-nike.pl