Magazynier

Branża: Inne
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: MDH SP. Z O.O.
Miejsce pracy: Łódź
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

MDH Sp. z o.o. – producent i dystrybutor  wyrobów medycznych, wchodzący w skład międzynarodowej korporacji, poszukuje osób na stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy :  Łódź

Zakres obowiązków:

Przyjmowanie towarów i sprawdzenie zgodności z dokumentami dostawcy

Układanie produktów na palety, rozmieszczenie towaru w magazynie

Kompletacja towaru

Kontrola ilościowa i jakościowa towarów spakowanych według zamówienia

Przygotowywanie wysyłek eksportowych

Obsługa wózka widłowego ręcznego

Udział w inwentaryzacjach

Praca z systemem magazynowym

Wymagania:

Sprawność w liczeniu i odczytywaniu danych liczbowych

Znajomość zasad funkcjonowania magazynu i dokumentacji magazynowej

Komunikatywność i zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta

Umiejętność pracy w zespole

Umiejętność planowania i organizacji pracy oraz skuteczność działania

Odpowiedzialność, samodzielność, i zaangażowanie w pracę

Mile widziane uprawnienia do obsługi wind towarowych

Oferujemy:

Praca na jedną zmianę od pon. do pt., w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę