Kierownik robót sanitarnych

Oferta pracy z dnia: 2018/11/08
Oferta ważna do dnia: 2018/12/09
Pracodawca: A.W. Klima Sp. z o.o. -Sp. K.
Miejsce pracy: Łódź
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i projektem rozwoju Oddziałów na terenie całej Polski poszukujemy osób chętnych do współpracy na stanowisku:

 KIEROWNIK ROBÓT

Obowiązki:

-Nadzór nad realizacją projektów dot. instalacji HVAC i instalacji sanitarnych

– Współpraca z dostawcami i podwykonawcami;

– Odpowiedzialność za harmonogram realizacji projektu;

Nasze oczekiwania:

– Min 2 letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika robót;

– Doświadczenie w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej będzie dodatkowym atutem;

– Prawo jazdy kat b.;

– Umiejętność kierowania zespołem;

Oferujemy:

– Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

– Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie;

– Niezbędne narzędzia;

-Udział w ciekawych projektach.

Kontakt:
ul. Sobieskiego 41
Rumia
Email: awklima@awklima.com.pl