Kierowca kat. B

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź
Numer referencyjny: KIE/020/NCI
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Manpower (Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Widzew, Łódź
Zadania:

  • Wywozy zleceń bezpośrednio na linie produkcyjne klienta
  • Kierowanie samochodem firmowym
  • Rozładunek i załadunek samochodu

Wymagania:

  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Zdolność do wykonywania niewielkiej pracy fizycznej
  • Mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych

Oferta:

  • Praca w oparciu o umowę o pracę
  • System pracy 3-zmianowy (6/14/22)
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV. Aplikacje można składać również w agencji Manpower w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 85/87 (budynek Orion; I p.)