Inżynier budowy/ Kierownik robót

Oferta pracy z dnia: 2018/12/06
Oferta ważna do dnia: 2019/01/06
Pracodawca: "Golden Lion Sp. z o. o." Sp. komandytowa
Miejsce pracy: Łódź
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

       Golden Lion Development, to rodzinna firma deweloperska, która z łódzkim rynkiem nieruchomości związana jest od 2008 roku. W tym czasie z sukcesem zrealizowaliśmy wiele kameralnych inwestycji zlokalizowanych wśród niskiej zabudowy, na zielonych osiedlach miasta. Należą do nich inwestycje deweloperskie takie jak: Ogrody Bajeczna, Majerka Park, Piaskowa Aleja, Widna Apartamenty oraz projekty  zrealizowane w oparciu o wtórny rynek mieszkaniowy.

Jesteśmy firmą godną zaufania, ponieważ należymy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich, Łódzkiej Izby Przemysłowo- Handlowej oraz jesteśmy uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Wymagania:

-wyższe wykształcenie techniczne w zakresie budowlanym,

-udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy: Inżynier budowy / Kierownik robót,

-obsługa komputera w zakresie – Microsoft Office, Autocad,

-prawo jazdy kategorii B,

-sumienność i umiejętności logicznego myślenia,

– dokładność i odpowiedzialność przy realizacji powierzonych zadań,

Zakres obowiązków:

-wsparcie i ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy przy realizacji kontraktów budownictwa mieszkaniowego,

-kontrola jakości, terminowości prowadzenia robót przez Wykonawców,

-tworzenie obmiarów powykonawczych i rozliczenie Wykonawcom robót,

-bieżące zgłaszanie potencjalnych problemów na budowie,

-ofertowanie i wyszukiwanie Wykonawców robót,

-nadzór nad bezpieczeństwem na placu budowy wraz z prowadzeniem stosownej dokumentacji w tym zakresie,

-prace biurowe konieczne do wykonania wszystkich powyższych zadań,

 Oferujemy:

– pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku łódzkim,

– atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania oraz doświadczenia,

– praca na umowę o pracę,

– możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji przy budowaniu budynków wielorodzinnych,

-szkolenia branżowe,

– bogaty pakiet medyczny,

-pracę w przyjemnej atmosferze.

Kontakt:
ul. Tymienieckiego 16 D lok. 75
Łódź
Email: k.karpacka@golden-lion.pl