Główny/a Ksiegowy/a

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: Łódź
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Idealnym kandydatem będzie osoba, która łączy pasję pracy z predyspozycjami takimi jak: terminowość, dobra organizacja pracy oraz praca pod presją czasu.

Obowiązki: tworzenie oraz realizacja polityki rachunkowości, sprawozdawczości oraz strategii biznesowej, przygotowywanie sprawozdań finansowych, raportów oraz analiz, sporządzanie okresowych rozliczeń podatkowych, składanie deklaracji VAT oraz CIT, zarządzanie i koordynacja pracy działu księgowości, weryfikacja dokumentów księgowych, bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych, nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych i archiwizacją dokumentacji, znajomość branży faktoringowej będzie dodatkowym atutem, bieżące monitorowanie zmian w przepisach bilansowych i podatkowych.

Wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe – Finanse i Rachunkowość lub pokrewne Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, Certyfikat ACCA będzie dodatkowym atutem, bardzo dobra znajomość UoR oraz aktualnych przepisów podatkowych, duża samodzielność oraz ponadprzeciętne zdolności interpersonalne, zaangażowanie i chęć wspierania procesu decyzyjnego, umiejętność pracy z ludźmi, znajomość programu OPTIMA (warunek konieczny), otwartość oraz komunikatywność, biznesowe podejście, pro-aktywność, nieszablonowe i kreatywne  myślenie, umiejętność ustalania priorytetów oraz charyzma.

Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, miłą i przyjazną atmosferę pracy, możliwość rozwoju, ciekawe wyzwania zawodowe, narzędzia niezbędne do wykonywania prac.