Głównego Księgowego/Głównej Księgowej.

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: Zgierz
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Firma Mode Milano Sp.z o.o z siedzibą w Zgierzu poszukuje osoby do pracy na stanowisko Głównego Księgowego/Głównej Księgowej.

Miejsce pracy: Zgierz, woj. łódzkie

Zadania/Obowiązki:

  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • sporządzanie i weryfikacja deklaracji podatkowych CIT, VAT,
  • zapewnienie poprawności ewidencji majątku trwałego i obrotowego,
  • nadzór nad zamknięciem okresów rozliczeniowych,
  • sporządzanie sprawozdać dla instytucji zewnętrznych- NBP, GUS, ZUS i inne,
  • sporządzanie raportów i analiz finansowych dla potrzeb Zarządu Spółki,
  • współpraca z Urzędem Skarbowym, bankami i innymi instytucjami zewnętrznymi,
  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomiczno-finansowym,
  • doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego/Głównej Księgowej,
  • znajomość funkcjonowania spółek prawa handlowego, zagadnień prawa podatkowego, finansowego,
  • znajomość obsługi MS Office, Symfonia,
  • dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • biegła znajomość przepisów z dziedziny prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości.

Oferujemy:

  • interesująca pracę w rozwijającej się firmie w międzynarodowym środowisku, możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Umowę o pracę na pełen etat.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres biuro@isko.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchyleniu dyrektywy 95/46/WE. „