Elektryk

Branża: Inne
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: P.I.W. "WIFAMA-PREXER" Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • kursy i szkolenia specjalistyczne podnoszące kwalifikacje pracowników,
  • motywacyjny system premiowania,
  • niekorporacyjną atmosferę pracy,
  • finansowanie składki w ramach Pracowniczego Programu Emerytalnego,
  • karty sportowe FitSport i FitProfit,
  • paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci,
  • nieoprocentowane pożyczki na cele mieszkaniowe

WYMAGANIA

  • uprawnienia do 15 kV,
  • umiejętność czytania schematu elektrycznego,
  • uprawnienia do pracy na wysokości,
  • doświadczenie zawodowe

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • usuwanie awarii elektrycznych,
  • naprawa podzespołów elektryczno-elektronicznych,
  • testowanie i sprowadzanie poprawności działania zespołów i podzespołów elektronicznych,
  • nadzór nad poprawnym działaniem i kalibracją elementów i urządzeń produkcyjnych,
  • reagowanie na awarie maszyn i instalacji