Doradca klienta/Technolog (m/k)

Oferta pracy z dnia: 2018/02/14
Oferta ważna do dnia: 2018/03/16
Pracodawca: Trenkwalder
Miejsce pracy: Łódź
Numer referencyjny: a0t5800000FbN5AAAV
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

O TrenkwalderTrenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta w Łodzi, poszukujemy osoby na stanowisko:Obowiązki:

  • profesjonalna obsługa kluczowych klientów firmy,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • doradztwo technologiczne w zakresie technologii galwanotechnicznych,
  • regularna weryfikacja procesów technologicznych,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • wiedza w zakresie pokryć galwanicznych i procesach chemicznych obróbki aluminium,
  • wykształcenie wyższe, kierunkowe (najlepiej chemiczne),
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętności sprzedażowe.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjny system prowizyjny,
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o międzynarodowych standardach,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • szkolenia,
  • niezbędne narzędzia do pracy.