Doradca Klienta – Salon Mody Męskiej

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: VILLARO S.j.
Miejsce pracy: Łódź
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

W związku z dynamicznym rozwojem firma VILLARO S.j.  producent odzieży męskiej poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Doradca Klienta – Salon Mody Męskiej

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków na danym stanowisku:
• umiejętne przedstawienie oferty i sprzedaż asortymentu Firmy
• realizacja planów sprzedaży
• kompleksowa obsługa klientów indywidualnych
• kształtowanie pozytywnego wizerunku Firmy
• dbałość o ład i porządek w miejscu pracy
• przyjmowanie i zamawianie towaru

Wymagania stawiane kandydatom:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku 
• Ambitne podejście do osiągania założonych celów
• Łatwość nawiązywania kontaktów
• Entuzjazm i kreatywności
• Prawo jazdy KAT. B

Oferta:
• Umowa o pracę
• Zapewniamy pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole ludzi pełnych pasji

Prosimy o składanie aplikacji ze zdjęciem

Prosimy dołączyć klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poz. 922.).”

Odpowiemy tylko na wybrane oferty. 
Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Villaro s.j., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 2 miesiecy,

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. 
W razie pyta
ń możesz się z nami skontaktować pod adresem biuro@villaro.pl