Asystent w dziale dochodzenia roszczeń

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Kancelaria Odszkodowawcza pro juris
Miejsce pracy: Łódź
Numer referencyjny: MLS-06-2018-KP
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kancelaria Odszkodowawcza pro juris

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w pomocy osobom poszkodowanym w walce o godziwe odszkodowanie. Zdobyte przez ten okres doświadczenie oraz wyspecjalizowany zespół prawny, pozwalają nam w sposób profesjonalny i skuteczny przeciwdziałać nieuczciwym praktykom towarzystw ubezpieczeniowych, jak również zagwarantować uzyskanie na rzecz naszych Klientów możliwie największego zadośćuczynienia i odszkodowania w jak najkrótszym terminie.

Opis stanowiska/zakres obowiązków:

  • Redagowanie pism likwidacyjnych

  • Kompletowanie i wstępna weryfikacja dokumentacji szkodowej
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami

  • Obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej

  • Prowadzenie sprawy na etapie postępowania polubownego

  • Przygotowywanie roszczeń, reklamacji, dokumentów niezbędnych do skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze  lub w trakcie studiów ( min. 4 rok)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i kultura osobista
  • Doskonała organizacja pracy
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem
  • Stabilne długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pełne wsparcie merytoryczne

  • Pakiet niezbędnych szkoleń wprowadzających, przygotowujących do pracy na obejmowanym stanowisku

  • Możliwość rozwoju zawodowego w czołowej kancelarii odszkodowawczej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w terminie do 25.07.2018r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.