Asystent sprzedaży wysyłkowej w sklepie internetowym

Oferta pracy z dnia: 2018/04/16
Oferta ważna do dnia: 2018/05/17
Pracodawca: Nakleo Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź
Oferowane wynagrodzenie brutto: 1300
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Opcje dodatkowe: Dla niepełnosprawnych

Poszukujemy osoby do pomocy w bieżącej administracji sklepem internetowym w wymiarze czasu pracy 1/2 etatu. Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.
Zakres obowiązków obejmuje min.:

– wystawianie faktur i dokumentów przewozowych
– przygotowywanie i pakowanie towaru do wysyłki
– modyfikowanie i dodawanie produktów na stronę sklepu

Od kandydatów oczekujemy:

– wykształcenia średniego
– dobrej znajomości obsługi komputera
– umiejętności skupienia i dokładnośći
– znajomości jęz. angielskiego w stopniu umożliwiającym podstawową obsługę
angielskojęzycznych serwisów internetowych (np. amazon, ebay itp.)

Zgłoszenia prosimy przesyłać drogą mailową.

Kontakt:
Kleeberga 37
Łódź
Email: biuro@nakleo.pl