Asystent radcy prawnego

Branża: Prawo
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Wawrzak
Miejsce pracy: Łódź
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Opcje dodatkowe: Dla studentów

Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Wawrzak

Zatrudnię studenta IV lub V roku prawa zainteresowanego rozwojem w obsłudze prawnej branży kreatywnej. Prawo autorskie, prawo Internetu, e-commerce, ochrona danych osobowych.

Proponuję na początek współpracę w wymiarze trzy dni w tygodniu. Praca w kancelarii zlokalizowanej w pobliżu skrzyżowania ul. Dąbrowskiego i Tatrzańskiej.

Zakres obowiązków:

– przygotowywanie i weryfikacja umów oraz regulaminów,

– przygotowywanie opinii prawnych i konsultacji,

– zbieranie informacji, wyszukiwanie orzeczeń i innych przydatnych materiałów,

– wsparcie w bieżącej pracy.

Dotychczasowe doświadczenie nie jest dla mnie kluczowe. Doceniam przede wszystkim ambicję, wysokie stawianie sobie poprzeczki oraz rzetelność i skrupulatność przy realizacji poszczególnych zadań.

Nie wymagam biegłej znajomości języka angielskiego, bo takowa nie będzie potrzebna, choć lektura branżowych artykułów w języku angielskim to cenna rzecz. Dodatkowym atutem będzie znajomość branży internetowej, systemów CRM i CMS, narzędzi marketingowych itp.

Zainteresowanych proszę o kontakt i przesłanie CV do dnia 9 listopada 2018 roku. Z wybranymi kandydatami skontaktuję się najpóźniej do dnia 14 listopada.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Wojciech Wawrzak, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą „Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Wawrzak”, ul. gen. J. Dąbrowskiego 91b, Łódź. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych zostaną przekazane w odpowiedzi zwrotnej na złożoną przez kandydata aplikację.