ASYSTENT /-KA

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Mateusz

Dynamicznie rozwijająca się agencja nieruchomości specjalizująca się w

obrocie i wynajmie nieruchomości na terenie Łodzi i woj.mazowieckiego

poszukuje ASYSTENTA lub ASYSTENTKI- agenta ds. nieruchomości

Od osoby na tym stanowisku oczekujemy:

-Wyższego wykształcenia (lub w trakcie zdobywania).

-Wysokiego poziomu kultury osobistej i bardzo dobrej prezencji.

-Elastyczności czasu pracy.

-Prawa jazdy kat. B i własnego samochodu.

-Doświadczenie w branży nieruchomości lub sprzedaży

Opis stanowiska i zakres obowiązków:

-Kompletowanie dokumentacji niezbędnej do przeprowadzania transakcji.

-Prezentowanie nieruchomości klientom.

-Rozwiązywanie potrzeb najemców.

-Zarządzanie nieruchomościami z pomocą agenta.

-Publikowanie ogłoszeń w internecie.

-Pozyskiwanie nowych klientów.

Oferujemy :

-Możliwość rozwoju,awansu i wyższego wynagrodzenia

-Bardzo dobrą atmosferę w pracy

-Wsparcie na każdym etapie pracy

-Elastyczne godziny pracy

Praca na terenie Łodzi.

Nie czekaj ,wyślij CV za pomocą portalu.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na

przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla

potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z

dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r.

Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.