ASYSTENT DZIAŁU TECHNICZNEGO

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Belayo LTD S.K.A.
Miejsce pracy: ŁÓDŹ
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Opis firmy:Firma z branży nieruchomości komercyjnychObowiązki:Poszukujemy Asystenta / Asystentki działu technicznego.

Zadania:
– prace biurowe
– zamawianie materiałów i usług
– prowadzenie dokumentacji magazynowej
– kontakt ze sprzedawcami i usługodawcami
– przygotowywanie zestawień i raportów
Wymagania:

– dobra organizacja pracy własnej
– mile widziane osoby uczące się w systemie zaocznym lub wieczorowym (wydział budownictwa, architektury)

Praca w biurze firmy w Łodzi.

Oferujemy:
– współpracę na podstawie umowy zlecenia
– możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.Informacje dodatkowe:Administrator danych osobowych, którym jest BELAYO LTD S.K.A. z siedzibą we Wrocławiu (50-518) ul. Św. Jerzego 1 A, adres korespondencyjny: 93-418 Łódź, ul. Starorudzka 12E, tel. 426 – pokaż numer telefonu – , będzie przetwarzała dane osobowe kandydatów, które zawarte zostały w dokumentach aplikacyjnych, w celach rekrutacyjnych. Podanie danych osobowych przez kandydatów jest dobrowolne a osobom aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.
Macie Państwo prawo cofnąć zgodę w każdym momencie przesyłając stosowne oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych na wskazany wyżej adres korespondencyjny listem poleconym. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano uprzednio na podstawie Państwa zgody przed jej wycofaniem.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.

Aplikujący kandydaci proszeni są o zamieszczenie w przesyłanych dokumentach poniżej zamieszczonej klauzuli zgody na przetwarzanie danych w bieżącym procesie rekrutacyjnym.

Aplikacje, które nie zostaną opatrzone klauzulą zgody, zgodną z treścią poniżej, nie będą rozpatrywane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BELAYO LTD S.K.A. z siedzibą we Wrocławiu (50-518) ul. Św. Jerzego 1 A moich danych osobowych, zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celu udziału w procesie rekrutacyjnym.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BELAYO LTD S.K.A. moich danych osobowych zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych