Asystent ds. administracyjnych – praca od zaraz – wysokie zarobki

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. – numer certyfikatu KRAZ 7254 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy w Aleksandrowie Łódzkim na stanowisku Asystent ds. administracyjnych.

Jakie będą Twoje obowiązki?

Twoimi przyszłymi zadaniami będzie przyjmowanie i obsługa klientów, interesantów oraz pracowników, ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej, a także zamawianie artykułów biurowych i materiałów firmowych. Będziesz także wsparciem dla kierowników przy organizacja spotkań biznesowych, wyjazdów służbowych oraz tworzeniu prezentacji, raportów i analiz.

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin. Zapewnimy Ci konkurencyjne wynagrodzenie dopasowane do Twoich kompetencji. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 – możesz zatem połączyć pracę z nauką lub dodatkowymi aktywnościami. W trosce o Twoje zdrowie dofinansujemy prywatną opiekę medyczną, a Ty będziesz pracował/-a w komfortowym i nowoczesnym biurze otoczony przez pomocny i życzliwy zespół.

Kogo szukamy?

Jeśli masz min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, znasz język angielski na poziomie B1/B2 oraz posiadasz wyższe wykształcenie – to prawdopodobnie właśnie Ciebie szukamy. Powinieneś/-aś posiadać prawo jazdy kat. B i praktyczną znajomość obsługi MS Office (mile widziana podstawowa znajomość SAP).

Dodatkowe informacje

Daj sobie szansę na lepszą pracę – APLIKUJ już teraz! Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego pod nr telefonu 506 561 604.