Asystent ds. administracyjnych – atrakcyjne warunki/międzynarodowe środowisko – Łódź

Branża: Inne
Oferta pracy z dnia: 2019/05/17
Oferta ważna do dnia: 2019/06/16
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. – numer certyfikatu KRAZ 7254 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Asystent ds. administracyjnych.

Jakie będą Twoje zadania?

  • przyjmowanie i obsługa klientów, interesantów i pracowników
  • ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • organizacja spotkań biznesowych i wyjazdów służbowych
  • tworzenie prezentacji, raportów i analiz na potrzeby kierowników
  • zamawianie artykułów biurowych i materiałów firmowych

Czego oczekujemy?

  • min. 1 roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowej organizacji
  • znajomości jęz. angielskiego na poziomie B1/B2
  • wykształcenia wyższego
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • praktycznej znajomości obsługi MS Office (mile widziana podstawowa znajomość SAP)
  • komunikatywności, samodzielności i dobrej organizacja pracy własnej

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanego doświadczenia
  • wolne weekendy – pracujemy od poniedziałku do piątku
  • pracę w komfortowym biurze w godzinach 8-16
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o zasięgu międzynarodowym
  • bezpłatny i zamknięty parking dla rowerów i samochodów
  • pełne wsparcie konsultanta personalnego i przejrzyste warunki współpracy
  • zgrany zespół, który wspólnie działa na rzecz realizacji celów

Dodatkowe informacje

WYŚLIJ już teraz swoje CV i zacznij pracę z nami!

Na Twoje pytania chętnie odpowiedmy pod nr tel. 506 561 604.

506 561 604
Email: a.gacparska@ksservice.pl