ARCHITEKT

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Belayo LTD S.K.A.
Miejsce pracy: ŁÓDŹ
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło, Kontrakt

Firma z branży nieruchomości komercyjnych nawiąże współpracę z Architektem. Praca stacjonarna w biurze firmy w Łodzi.

Zadnia:

– wykonywanie bieżących koncepcji architektonicznych Inwestora

– ścisła współpraca z działem technicznym firmy.

Oferujemy:

– współpracę w ramach umowy o współpracy

– możliwość rozwoju zawodowego

 

Administrator danych osobowych, którym jest BELAYO LTD S.K.A. z siedzibą we Wrocławiu (50-518) ul. Św. Jerzego 1 A, adres korespondencyjny: 93-418 Łódź, ul. Starorudzka 12E, tel. 426 – pokaż numer telefonu – , będzie przetwarzała dane osobowe kandydatów, które zawarte zostały w dokumentach aplikacyjnych, w celach rekrutacyjnych. Podanie danych osobowych przez kandydatów jest dobrowolne a osobom aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

Macie Państwo prawo cofnąć zgodę w każdym momencie przesyłając stosowne oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych na wskazany wyżej adres korespondencyjny listem poleconym. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano uprzednio na podstawie Państwa zgody przed jej wycofaniem.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.

Aplikujący kandydaci proszeni są o zamieszczenie w przesyłanych dokumentach poniżej zamieszczonej klauzuli zgody na przetwarzanie danych w bieżącym procesie rekrutacyjnym.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BELAYO LTD S.K.A. z siedzibą we Wrocławiu (50-518) ul. Św. Jerzego 1 A moich danych osobowych, zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celu udziału w procesie rekrutacyjnym.