Aplikant

Branża: Prawo
Pracodawca: Kancelaria Prawna SOKRATES Łukasz Dyba i Wspólnicy Spółka Komandytowa
Miejsce pracy: Łódź
Rodzaj pracy: Inna
Forma zatrudnienia: Inna

Kancelaria Prawna SOKRATES Łukasz Dyba i Wspólnicy Sp.k. z/s w Łodzi poszukuje Aplikantów aplikacji radcowskiej lub aplikacji adwokackiej:

Obowiązki:

– sporządzanie pism procesowych i opinii prawnych,

– samodzielne prowadzenie spraw sądowych i pozasądowych, w tym reprezentacja przed Sądami i innymi organami,

– koordynowanie obiegu dokumentów oraz dbanie o ich kompletność,

– bieżąca obsługa Klientów Kancelarii,

Wymagania:

– znajomość zagadnień z zakresu prawa cywilnego, postępowania cywilnego, prawa pracy, prawa handlowego oraz zagadnień egzekucyjnych,

– doświadczenie w opiniowaniu, konstruowaniu umów, projektów pism procesowych oraz prowadzeniu postępowań sądowych,

– samodzielność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

– bardzo dobra znajomość obsługi komputera,

– znajomość j. angielskiego i prawo jazdy będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

– możliwość nawiązania stałej współpracy,

– możliwość rozwoju zawodowego poprzez zdobycie wiedzy praktycznej i doświadczenia.

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.